logo_v1

УКРКАРДІО

Сайт асоціації фахівців серцево-судинної патології

Про нас

Хто ми

Асоціація фахівців серцево-судинної патології є громадською організацією, яка заснована з метою створення та покращення умов післядипломної освіти лікарів, що працюють у сферах кардіології, функціональної діагностики, терапії, сімейної медицини, судинної хірургії, електрофізіології, ультразвукової діагностики, рентгенології та інших суміжних спеціальностей.

Громадська організація була створена у квітні 2020 року і з цього часу активно працює у галузі післядипломної медичної освіти. Ми проводимо науково-практичні конференції з міжнародною участю, фахові школи, семінари, майстер-класи окремі лекції. Серед лекторів, які беруть участь у наших заходах відомі професори, викладачі кафедр університетів, визнані фахівці, працівники наукових інститутів та провідних клінік України.

Для кожного нашого освітнього проекту ми об’єднуємо найкращих спеціалістів, щоб створити практичний якісний і доступний освітній продукт. Протягом останніх двох років завдяки активній діяльності нашої громадської організації більше 3000 лікарів різних спеціальностей з України та з-за кордону змогли підвищити обізнаність та покращити свій кваліфікаційний рівень і застосувати отримані знання у щоденній практиці.

Наша команда

Черняга-Ройко Уляна Петрівна
(голова організації)

Кандидат медичних наук, доцент кафедри променевої діагностики Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, провідний лікар-кардіолог приватного медичного кабінету «Ритм»

Сороківський Михайло Степанович
(заступник голови)

Кандидат медичних наук, доцент, завідувач кафедри променевої діагностики Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, лікар функціональної діагностики.

Акер Анастасія Володимирівна
(заступник голови)

Лікар-кардіолог, асистент кафедри променевої діагностики ЛНМУ

Наша мета

Якісна, доступна та практично-орієнтована освіта лікарів в галузі серцево-судинних хвороб та суміжних спеціальностей.

Спершу організація була створена для робочої комунікації провідних фахівців в галузі серцево-судинних хвороб в Україні та закордоном. Ми раді, що частина цієї комунікації втілилась і у міжнародних освітніх проектах з участю відомих фахівців з Польщі, Литви, Греції, США, Японії та інших країн. Під час наших освітніх та науково-практичних заходів ми об’єднуємо експертів для професійної дискусії та навчання.